פרו ספורט

פרו-ספורט הינה חנות ריצה מקצועית אשר נפתחה בשלהי 2008 עי קרן גולדנבלט אשר הביאה לראשונה לישראל את טכנולגיית האנליזת כף רגל שבו אנו מתאימים נעל לכל אדם לפי בדיקה ע"י כך אנו יודעים אם לתת נעל מתקנת או נעל ניטרלית מתוך המבחר הגדול שלנו .

פרו ספורט,  חנות הריצה המקצועית בישראל המתמחה בהתאמת נעלי ריצה מקצועיות באמצעות טכנולוגיה מקצועית ומתקדמת של צילום ואנאליזת כף הרגל. 

פרו ספורט הוקמה בשנת 2008 ע"י קרן גולדנבלט אשר בגיל 40 התאהבה בעולם הריצה, התחרתה במרתונים והחליטה לפתוח חנות ריצה מקצועית בתל אביב.

בשנת 2013 פרו ספורט נקנתה ע"י חברת אלפיין סטייל יזמות בע"מ המחזיקה את " אלפיין סטייל" רשת חנויות ציוד הטיפוס והטיולים המקצועית בישראל.

חברת אלפיין סטייל החליטה לתת דריסת רגל בעולם הריצה המקצועית להרים את הכפפה

ולהפוך את פרו ספורט למרכז מקצועי לתחום הריצה תוך כדי התרכזות בפן האנטומי, הפיזי, הבריאותי והכלכלי. בחנות מתקיימות הרצאות רבות בתחום ע"י אצנים מקצועיים, מתפרסמות כתבות וניתנים "טיפים" חודשיים על תחום הריצה ללקוחותינו .

בפרו ספורט ניתן למצוא את כל מותגי הריצה המובילים בשוק, NIKE, PEARL IZUMI, HOKA,BROOKS, MAMMUT,NEW BALANCE, ADIDAS, SALOMON , FIVE FINGER, MIZUNO, SPIRA ,   SAUCONY, ASICS ועוד...

צוות החנות מורכב מרצים מקצועיים ומרצים חובבי הענף , אשר מתנסים ובודקים באופן אישי את מוצרי החנות ודואגים להביא תמיד ללקוחותיהם את מגוון המוצרים הרחב, המקצועי והאיכותי ביותר.

לנגד עינינו עומדת תמיד בריאות הלקוחות שלנו, הקשבה והתאמה מדוקדקת ומקצועית לצרכי הלקוח ומטרותיו.

אחד האמצעים אשר מאפשרים לנו לתת מענה מקצועי הינו טכנולוגיה מתקדמת של אנאליזת כף רגל

בדיקה, אשר מתבצעת באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובידע מקצועי של צוות החנות המאפשר לנתח נתונים ולזהות האם ללקוח ישנה תופעה של פרונציה, קריסה פנימית של כף הרגל לכיוו הרגל הנגדית,או לא. מידע זה מאפשר לנו להתאים ללקוח נעל ממגוון הקטגוריות בהתאם לתוצאות הבדיקה נעל מתקנת או נעל נייטרלית.

החנות נמצאת  בתל אביב ברחוב קרליבך 29 .